Możesz pisać książki o działaniu membran, ciśnieniu słupa wody i oddychalności. Czy jest głośno czy cicho? Czy obróbka powierzchni jest konieczna, mimo że produkt ma już dobrą membranę? Różne tkaniny można łączyć z różnymi membranami i podszewkami, dzięki czemu powstaje szeroka gama produktów.

Decydującym czynnikiem w tym, co wybieramy, a co odrzucamy, jest to, że musi to odpowiadać celowi. Gdzie ma być używany produkt? W jakim kontekście i co musi być w stanie wytrzymać? Nie chcemy Cię zanudzać szczegółami technicznymi. Zamiast tego oferujemy przewodnik po membranach Deerhunter i ich różnicach:

Membrana Deer-Tex®

Membrana Deer-Tex® leży luźno pomiędzy materiałem zewnętrznym a pozostałymi warstwami. Wszystkie szwy są klejone, dzięki czemu produkt jest w 100% wodoodporny. Luźna membrana jest szczególnie odpowiednia do produktów, w których duży nacisk kładzie się na bezgłośność, na przykład podczas podchodzenia.

Membrana Deerhunter Stormliner®

Membrana Deerhunter Stormliner® jest zwykle laminowana do tkaniny zewnętrznej lub pomiędzy dwiema warstwami tkaniny i jest stosowana w produktach bez klejonych szwów. Membrana Deerhunter Stormliner® zapewnia bardzo wysoki poziom oddychalności.

Membrana Deer-Tex® Performance Shell

Membrana Deer-Tex® Performance Shell jest laminowana z tyłu materiału zewnętrznego i podklejona we wszystkich szwach, dzięki czemu jest w 100% wodoodporna. Ta membrana jest wyjątkowo lekka i dlatego jest stosowana w bardziej technicznych produktach Deerhunter.