Kamuflaż jest ważną częścią polowania, a myśliwy wie, jak ważne jest, aby nie być widzianym dla zwierzyny.

Deerhunter  jest wiodącym producentem wysokiej jakości odzieży myśliwskiej w kamuflażu z wiodącymi wzorami kamuflażu Realtree i własnej linii kamuflażu. Dzięki naszemu poradnikowi wybierzesz odpowiedni kamuflaż Deerhunter na polowanie.

Deerhunter® Innovation

Deerhunter ® Innovation(kod koloru 40) został stworzony z połączenia scenariuszy polowań naziemnych, ale także scenariuszy z poziomu ptaków. Efekt 3D jest bardziej widoczny dzięki wzorom w różnych kolorach ziemi, aby uzyskać optymalny kamuflaż.

 

Realtree EDGE®

Kamuflaż to nie tylko odzież wykonana z tkaniny drukowanej w gałązki i liście w przypadkowy wzór. Jeśli chcesz kamuflażu myśliwskiego, który jest zaprojektowany tak, aby wtapiał się w poszycie lasu lub wierzchołki drzew, Realtree EDGE ® (kod koloru 46) jest idealnym wyborem. Dzięki drukowanej roślinności i prawdziwym kolorom kamuflaż myśliwski jest niezwykle realistyczny. Wzór zawiera elementy takie jak liście i gałęzie, które mają za zadanie ukryć ludzką sylwetkę. Ciepła kolorystyka szarości i brązu łączy się ze światłem i cieniami, co z daleka daje efekt głębokiego spojrzenia, dzięki któremu wzór wtapia się w otoczenie.

Deerhunter® Innovation GH

GH to skrót od „globalnego polowania”. Kamuflaż GH Innovation(kod koloru 50) jest wszechstronny, lekki i otwarty oraz przeznaczony do różnych wysokości i klimatów. Wzór kamuflażu skutecznie wtapia się w otoczenie i wyraźnie odróżnia się od konwencjonalnych wzorów dostępnych obecnie na rynku. Dzięki swoim autentycznym kontrastom i głębi, kamuflaż jest idealny dla większości typów roślinności w północnej i południowej Europie, a jego zielonkawe efekty sprawiają, że jest szczególnie dobry wiosną, latem i wczesną jesienią. GH Innovation jest wynikiem kilku lat ukierunkowanych wysiłków działu rozwoju Deerhunter ® , aby stworzyć nowy i oryginalny wzór kamuflażu.

Realtree ADAPT™

Niezależnie od tego, czy polujesz z ziemi, czy z drzewostanu, połącz się z otoczeniem w dowolnym środowisku polowym lub leśnym. Realtree ADAPT (kod koloru 62) oferuje realistyczne odwzorowanie kolorów, niezrównaną rozdzielczość, wyjątkowy kontrast i doskonałe efekty 3D. Realtree ADAPT  jest realistyczny i skuteczny w szerokiej gamie siedlisk jeleni. Realtree ADAPT  działa w każdym polu lub lesie.

 

Deerhunter® Innovation GH Blaze

Deerhunter ® Innovation GH Blaze (kod koloru 77) to mieszanka GH i innowacji firmy Deerhunter. Dobrze widoczny kolor pomarańczowy i głęboki kontrast oznaczają, że nie przegapisz innych myśliwych. Bezpieczeństwo we wszystkich sytuacjach!

Deerhunter IN-EQ

Doświadczenie i nauka to narzędzia stojące za odzieżą kamuflażową IN-EQ (kod koloru 80) – która została w ten sposób stworzona przez myśliwych dla myśliwych. W pracach nad opracowaniem kolorów kamuflażu IN-EQ szczególną uwagę zwrócono na kontrasty i znaczenie chłodnych kolorów, aby upewnić się, że doskonale funkcjonują zarówno na nizinach, jak i na terenach górzystych.

 

Realtree MAX-5®

Elementy wzoru Realtree MAX-5 ® (kod koloru 95) są strategicznie rozmieszczone, aby stworzyć superrealistyczny ton, kontrast i cień. Oglądany z bliska Realtree MAX-5 ® oferuje niesamowite szczegóły. Z daleka wzór całkowicie zaciera zarys człowieka. Wynik? Maksymalna skuteczność dla Twojego sukcesu w ptactwach wodnych.

Innovation GH Snow

Zmiany w znajomym otoczeniu, a nawet najmniejszy ruch widać na białym tle. Śnieżny kamuflaż Innovation GH Snow (kod koloru 47) został zaprojektowany z myślą o tym białym puchu  i daje ci szansę na cieszenie się fantastycznym uczuciem, jakie daje noszenie broni w świecie bieli.